| anonim_4396 a întrebat:

Hello all!
Deci nu stiu ce sa mai inteleg! asta vara mi a placut si inca imi mai place de un baiat cu care mi a facut cunstintza o prietena foarte buna(in fine aceasta s a dovedit a fi falsa). Ieseam mereu cu el afara imi zambea si nu isi lua privirea de la mine, ma suna mereu si cand venea de la munca intra pe mess la 1 noaptea si statea de vorba cu mine pana la 5 dimineata.Chiar daca ne vedeam... el tot imi cerea web si daca vedea ca nu ii raspund pe mess devenea agitat.Bine au fost multe chestii care mi au dat de inteles ca ma place. Fata care mi a facut cunostintza cu el a fost cu fratele meu si cand s a despartit de el, a inceput sa se bage intre noi facandu-i masaj cand ieseam afara, vorbea foarte mult cu el si isi lua mereu decolteuri pentru a atrage atentia.Prin august a fost la el acasa si de atunci s a schimbat totul! Nu ma mai privea in ochi, nu se mai uita la mine cand radeam nimic nimic. A trecut o luna si m a bagat in seama spunand ca vrea sa ma vada.Am iesit cu el la 2 noaptea si cu " prietena asta buna" si am stat la el in bratze ma mangaia, ma ciupea si dupa aia a venit si la mine la poarta sa ma vada.De atunci nu prea am mai vorbit si cand vorbea cu mine raspundea in sictir.Ne am vazut in seara de Craciun eu eram cu fratele meu cu masina si ei cu un prieten si s a uitat la mine cu coada ochiului si la semafor a venit cu masina pe partea mea si se uita fix. A doua zi i am zis ca l am vazut si a spus " ma bucur" eu l am intrebat ce are de e suparat si nu a raspuns, de fapt mereu cand il intreb zice ca nu si ocoleste subiectul, dar se simte ca e suparat.Am vorbit cu el zilele astea tot el m a bagat in seama dar din greseala cicachatterbox si a vazut ca nu il intreb ce face m a intrebat el, i am zis ca sunt suparata si m a intrebat de ce ce am patit si a vazut ca nu ii raspund tot ma intreba de ce? a zis ca mai vorbim. In fine s a bagat la mine in lista un prieten de al lui si ma tot tragea de limba ca ce s a intamplat asta vara intre mine si el, ca de ce vorbesc cu noduri in gat cand vine vorba de el si tot imi zicea de el.Si prietena asta a mea a iesit cu el la 2 noaptea, a fost la el acasa si s-au batut cu perne si etc, o suna si ii spunea: vi sa dormi la mine, cand o facem(astea cand eram si eu langa ea ) si pana acum nu a avut tupeul sa i zica asa ceva, doar dupa iesirile cu el afara. Mie imi zicea mereu lasa-l in pace ca s a facut urat si e prost.Nu stiu ce sa fac eu tin mult la el si ma doare schimbarea asta a lui:-

2 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

E nesimtita "prietena" aiawinking
Probabil i-a spus 2 vorbe 3 minciuni si de aceea s-a schimbat.

| mayli_9074 a răspuns:

Stii cand un barbat se preteaza la prostioare lasa-l un timp in pace si vezi cum reactioneaza eu nu cred ca prietena ta e de vina de vina este el sau poate tu esti pra geloasa.Lasa timpul sa rezolve niciodata nu trebuie sa ne grabim.