| MyTedyBear a întrebat:

Hey TPU!
Voi ce faceti in drum spre mare?
Eu am ceva de mers pana in Grecia si nu dorm pentru ca mi se face rau...
Ce pot face in masina ca sa nu ma plictisesc?

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Nu iti recomand sa citesti in masina, joaca-te pe telefon, asculta muzica, discuta cu cineva.
Bafta!
Te pup.

| AleexNC a răspuns:

Joaca-te pe telefon sau asculta muzica, nu stiu laughing thinking Nu prea poti face multe lucruri I don't want to see

| Fayree a răspuns:

~ Heeii pai te poti juca pe telefon, PSP (daca ai ), sa asculti muzica puppy dog eyes, discuta cu cineva, uita-te la privelisti, joaca carti cu cineva etc., filmeaza-te in feluri amuzante cu tine si familia si fa poze apoi punele pe facebook ca sa rada si prietenii tai in caz ca ai net.
Fundita? puppy dog eyes.

| summerparadise a răspuns:

Sa asculti muzica, sa te uiti pe geam, sa povestesti cu persoanele din masina... oricum un-doi trece timpul