| anonim_4396 a întrebat:

Vrea sa creez cateva albume pentru pagina mea de divertisment de pe facebook si nu stiu ce poze sau ce nume sa dau albumelor imi puteti da cateva idei? FUNDA! big grin

1 răspuns:
| Orsi a răspuns:

Poti crea album cu titlul: tinuta zilei si in fiecare zi pui alta tinuta. sau fashion time si la fel. sau dragalasenia zilei si pui poze cu animale dragute. sau poti face un album u titlul FAIL si cauti pe internet poze sigur gasesti o gramada happy