| Anonimusecelmaitaredinparcare a întrebat:

vrea sa stiu cum sa imi fac un blog si care este cel mai bun. Vreau ideei de blog si ce sa scriu, cu sa arate, numele blogului si mai mult sugestii de genul asta. Daca imi dati un blog bun puteti sa imi ziceti cum sa il folosesc:
cum schimb tema
pun poze
postez
etc etc...
Vreau cat mai mult sugestii
Dau Funda la cel mai bun raspuns! happy :* :* Va pup

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Blog sau Website poti sa faci gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tumblr.com. Nu ai nevoie de sugestii. Este foarte simplu de utilizat. Cât despre nume, nu te pot ajuta până nu te hotăraşti ce subiect vei avea.
Pentru aspect, ai o multitudine de teme din care poţi alege.