| Bi3 a întrebat:

:*. Vreau sa fac si eu impreuna cu o prietena un dans pe Dansa Bonito ( Narotic Sound chatterbox ). Si nu prea avem inspiratie la pasii de dans. big grin Ne puteti arata niste coregrafii. va rogbatting eyelashes?
Dau fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Foarte interesanta idee de a petrece timpul liber alaturi de fiint iubita, sincer nu prea stiu nici eu cum s-ar putea dansa aceasta melodie calumea, nici concerte cu aceasta mel nu a fost pentru a vedea cum se danseaza pe aceasta mel, poate nici nu se poate dansa pe ea...hee hee