| BigLike a întrebat:

vreau sa stiu daca exista un telefon cu tastatura quarty (cu multe butoane, ex Nokia c3) si pe langa tastatura quarty sa aiba wifi daca exista imi puteti trimite lunkul cu toate telefoanele care au multe butoane si wireless Dau FUNDA

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Nokia E71, Nokia e63, Nokia E 72, Nokia E 75, Nokia e65, Huawei G6608.

| Diana1704 a răspuns:

Nu stiu altele, stiu doar de Samsung chat e super bun, am avut eu inainte sa il am pe cel de acum