| lovehurts a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri tristesad tocmai m-am despartit de iubitul meucrying dar as vrea sa fie ceva mai deosebit si sa ii demonstreze ca a gresit cand a vrut sa ne despartimsad adica sa ii arate ca eu inca il iubesc.

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

-Am gresit, dar stii ca te iubesc! sad
-Orice ai face acum e in zadar, iubirea ta imi lasa un gust amar straight face
-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
-Ramai aici.Nu ma intreba ce simt
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te pot tine langa mine
-I'm very sorry for not saying " i love you"
-Decat sa spun ceva gresit, mai bine nu mai spun nimic
-Te iubesc.Incerc sa te uit, e greu!
-Uite ca pot si fara tine!
-O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt
-Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput
-Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.
-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy
-Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.straight face
-In sufletul ei te iubea, dar nu iti spunea.
-Vreau sa te vad din nou cu zambetul pe buze.nu vreau sa am ultimul cuvant. vreau doar sa`mi cer scuze sad
-Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum.am suferit prea mult ca sa te iert si acum oh go on
-Ma intreb daca o sa regreti ceva tot ce n`ai facut sa ma poti pastra?raised eyebrows
-Inca te uiti la poze de mult facute.Si realizezi ca sunt doar amintiri pierdute oh go on
-Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita oh go on
-Hai ca stiu o sansa in sufletul ei exista.De te va iubi, inima va fi reaprinsa.Cu saruturi pasionale si atingeri fine. Ea te iubeste si ii este foarte dor de tine
-Ma doare cand vad ca nu iti pasa si imi spui mereu"nu mai conteaza, lasa''
-Iubeste-o nu o lasa sa plece, fa-o sa uite ca ai fost rece!
-Fiecare clipa pictata in roz trebuie sa recunosc ca iti apartine. si nici macar eu nu ma cunosc asa cum tu ma stii pe mine!
Cam atatea stiu happy

1 răspuns:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!
Azi e doar o zi trista din sirul nesfarsit al tristetilor mele.
Am pierdut inca o clipa, inca o viata degeaba. te-am pierdut pe tinesad
M-ai facut sa cred in tine, sa cred in iubirea ta, n-am stiut cat esti de rau si imi minti inima mea.