| IngerCazator a întrebat:

Vreau si eu sa-mi ziceti tot ce stiti despre Ana Maria Mocanu..

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cea mai logică întrebare pe care ar trebui să și-o pună un om normal când vede întrebarea asta este: cine căcat e Ana Maria Mocanu?

| Miticosu_Ana_1992 a răspuns:

Ana Mocanu e o dansatoare foarte frumoasa ea acum locuieste la buftea si din cate stiu e cea mai buna prietena cu loredana chivu.
Ana a fost intr-o relatie cu Dani Kirka si din cate stiu se despartisera acum nu stiu daca mai este cu cineva sau nu. ea are 24 sau 25 de ani nu mai stiu sigur...Ana Mocanu e de meserie make-up artist si are 48 de kg. Cam ata stiu.

Sper ca te-am ajutat