| roberta_9285 a întrebat:

Hey TPU!:X am o intrebare. cine stie un site unde pot vedea toata emisiunea de aseara "romani au talent"(11 martie 2011) dar sa fie in intregime funda la cel mai bunlove struck

3 răspunsuri:
| Biu a răspuns:

Azi [sambata] la ora : 17:15* [ 5 si un sfert].
Dar mai bine deschide Tv pe la 5 ca sa fii sigura, ca eu m-am uitat pe revista cu programul.
Si eu am sa ma uit ca nu m-am uitat la tot aseara happy

| metehne a răspuns:

Buna

http://romaniiautalent.protv.ro/ aici poti vedea toate reprezentatiile.

| roberta_9285 explică:

Mrs la aman2 dar sa o vad toata pe net ca deseara nu pot nu stiti unde?