| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Trebuie sa va spun o poveste... Mie imi place de un baiat de care sunt sigura ca nu ma place. dar totusi se poarta foarte dragut (adica nu e ca altii, sa faca misto sau alte chestii din astea). Acum o saptamana am facut ceva dragut la scoala: a trebuit sa ne facem cadouri de craciun intre noi ( cel caruia ii faceai cadou il aflai tragand la sorti). Baiatul de care imi place m-a tras pe mine. Credeti ca e un semn?

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

E o coincidenţă. La fel de bine putea să tragă bileţelul cu numele lui. Nu vreau să îţi spulber visele, dar asta nu înseamnă nimic. Evident, poate băiatul te consideră simpatică, mai ştii, dar nu se apropie de tine din cine ştie ce motive. De unde eşti sigură că nu te place?
Mai degrabă ar fi un semn dacă ţi-ar face cadou ceva care să îţi placă într-adevăr (dar neluând în considerare faptul că ţi-ar plăcea orice ai primi de la el doar pentru că tu îl placi laughing ).

| raizen201 a răspuns:

Incearca sa faci ceva special pentru el... Dupa aceea sa il intrebi daca te place sau nu.Asta este sfatul meu.Cat despre semn nu cred in chestii de genul asta dar cine stie, poate chiar este un semnhappy

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa a fost să se întâmple. Numai comunicarea dintre voi poate spune care și cum pe cine place.
Succes!
Pa, pa.