| Cutekittycatlove11 a întrebat:

Hei, TPU! Azi la școală, am tras la sorți cine să îi facă cui cadou de Crăciun. Eu am tras la sorți o colega, foarte buna prietena cu mine. Oare ce cadou ar putea-o surprinde? Țin să menționez că este o persoană pasionată de Cartoon Network si de animații.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai putea lua un tricou/cana/perna/pijamale/carte orice personalizat cu animatii..gasesti destule pe net. happy

| NotMyFault a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o cana, pe care sa imprimezi Cartoon Network.

| Cutekittycatlove11 explică (pentru NotMyFault):

Mulțumesc mult! Bună idee!

| NotMyFault a răspuns (pentru Cutekittycatlove11):

Cu placere happy