| Andishor a întrebat:

La scoala trebuie sa facem de Craciun cadouri colegilor. Fiecare a tras la sorti numele celui caruia ii va face cadou, iar eu trebuie sa ii fac cadou dirigintelui (ciudat, stiu). Sunt in clasa a IX-a si nu prea stiu ce i-as putea cumpara. Dirigintele este profesor de fizica si din cate ne-a povestit ii place fotografia si sa citeasca.

Astept sugestii.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BuGsPk a răspuns:

Cumpara-i un aparat profesional, Nikon, Canon etc. Daca ai spus ca ii place fotografia big grin. Sau cumpara-i o carte buna. Mult noroc in cautarea cadoului : )

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

O carte. O icoana.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, dificil. În primul când iai putea cumpăra o carte cu nişte ecuaţii legate de fizică, matematică dacă nu un tablou, un album foto sigur vei găsii ceva, sfătuieştete cu familia prietenii iar totul va fi bine.
O seară frumoasă!

| blueskies14 a răspuns:

Cumpara-i o carte, sau un parfum. :d