| Satisfaction a întrebat:

Hey...tzalooth! Cand apare revista Bravo? apare in fiecare saptamana sau nu? dati-mi un link sa vad revista de saptamana asta(daca a aparut) sau sa vad ultimul nr care a aparut si chestii de genul. Va rog raspuns repede.

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Http://bravonet.ro/blog/category/revista-bravo/

In ultimul numar al revistei, care a aparut in 1 mar 2011, pe langa articole, sunt postere cu Justin Bieber, Andra, Bruno Mars, Adam Lambert, Miley Cyrus, Cheryl Cole, Jonas Brothers, Taio Cruz, Megan Fox, Pirates of the Caraibean.

Pag. 4-6: Bravo News: Demi Lovato - Inapoi la vechile obiceiuri, Justin Bieber - Isi vinde parul,
Nina Dobrev - Are papusa vampir,
Ruby - Debut pe o scena din Germania,
Cheryl Cole - Iubeste un barbat misterios,
Vanessa Hudgens - Si-a facut un nou tatuaj
Rihanna - Flirteaza prin SMS cu Colin Farrel
Hannah Montana - Scandal in familia Cyrus
Beyonce - A devenit regina africana

Pag. 8-9: Lady GaGa: in razboi cu Madonna
Pag. 10-11: Hei, Selena! Ce relatie ai cu actorul din "glee"?
Pag. 12: Maroon 5 intr-un turneu de senzatie
Pag. 13: Bruno Mars a scapat de inchisoare
Pag. 14-15: Cei mai sexi actori de la Hollywood
Pag. 16-17: Bravo goes green
Pag. 18: Test - Prietenie sau iubire: cum, stau lucrurile intre voi?

Pag. 39: Horoscop
Pag. 40-42: Dr. Love
Pag. 43: Joe Jonas sparge gheata SOLO
Pag. 44-45: Life Style
Pag. 46-47: Movie news: Rango
Pag. 48: Bella Thorne "Nu-mi plac vampirii, dar il ador pe Ian Somerhalder"

Daca te intereseaza ceva in detaliu, lasa`mi un mesaj.