| Pitiica a întrebat:

Hey,vreau sa îmi fac o pagina pe facebook. Aveti ceva idei de nume pentru ea?:* Fundita si vot pentru cele mai multe:* Mulțumesc anticipat! :*

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Numele tau

| BestStudio a răspuns:

Depinde ce vrei daca e ceva gen Puya fan club Puya daca vrei ceva de critica scrii ceva de ex CriticNonStop si tot asa nu te putem ajuta daca nu spui ce fel de pagina vrei.

| Pitiica explică:

Pai cam despre orice,o sa organizez jocuri si concursuri pe ea,gen ghicește vedeta,recunoaște personajul sau melodia,o sa postez poze frumoase,amuzante,triste, de dragoste, melodii, statusuri, bancuri

| SatenaCuOchiiVerzi a răspuns:

Paii intai ar trebui sa gasest o tema pentru pagina...si numele poti sa il scrii cu caractere speciale ca sa fie mai interesant
Idei de nume:
Colega De Banca
Suflet Indragostit
O Singura Privire
Shining Heart
Te Vreau Langa Inima Mea

Inca o chestie: daca vrei sa iti faci o pagina nu folosi nume de gen: Pagina Fara Nume, Pagina Noastra etc. (sunt foarte folosite)

Sper ca te-am ajutat! Funditaa? puppy dog eyes

| katyx a răspuns:

Retard si poti pune poze cu retardati, cocalari, pitipoance etc.