| alexandrazamfir a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi schimb numele pe fb si nustiu cum. ma cheama Alessandra dar vreau ceva care sa inceapa "Aless" si am vrut un fluture. dar nu merge... idei va rog la mai multe dau funda. sa fie smechere

2 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Langa Notificari este un lacat si dupa lacat o sageata in jos, dai click, intra la Settings => General Account Settings. Unde scrie Name dai Edit si scrie ce fel de nume doresti tu. Review change, iti scrii parola si gata.

| alexandrazamfir explică:

Da dar ma refeream la cum sa-mi pun numele. am vrut "Aless ♡" dar nu merge.m