| CRM a întrebat:

Hey! happy vreau si eu idei cum sa ma mai machez! pur si simplu nu mai am nici o idee! pana acum ma macheam fel sh fel dar vreau ceva care sa imi staea sh bine! eu am par saten ochi caprui spre negri, tenul e deschis sh fata ovala big grin! va rog ajutati.ma! sh daca e ceva sh stiti asa vrea sh o idie de macheaj pentru revelion! MSC :*

1 răspuns:
| Raulsass a răspuns:

Eu as vrea sa te ajut, dar nu ma stiu cu coafura scrie pe youtube Michelle Phan ...si aia a facut o multime de tutoriale cu machiaje si chestii de ex. a aratat cum se machiaza ca si Lady Gaga la Bad romance sau cum sa te machiezi ca si barbie ...multe chestii sper sa ajute!