| Ghita_Ioana_1997 a întrebat:

Hey. Vreu sa imi fac un nou cont de musical.ly si nu stiu ce nume sa imi pun. Vreau sa fie un cont de arta. Va dau niste date despre mine ca sa imi dati idei. Ma numesc Anca Ioana dar mai mult imi place Ioana. Imi plac unicornii. Am 12 ani.

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Îți propun Ioana Dark sau orice variație. Numele are și destule conotații istorice.

| Ghita_Ioana_1997 explică (pentru mastadont):

De ce propui Dark? Nu prea are logica. E un nume bun. Dar nu e potrivit pentru mine. Si sa nu crezi ca imi plac unicornii ca sunt o fetita de 12 ani. Sunt destul de mare si au inceput sa imi placa de cand o prietena mi-a zis MultiUnicorn. Imi poti da mai multr variante.