| Husky11 a întrebat:

As vrea sa imi fac o pagina de Facebook despre unghiile cu gel pe care le fac, dar nu stiu ce nume sa pun paginii. M-am gandit la mai multe variante, dar nu imi place nimic. Ati putea sa imi dati cateva idei interesante, mai speciale?
P.S. Imi plac mult unicornii, deci daca ati putea sa includeti si cuvantul acesta sau ceva de genul, vreo modificare, ceva.

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Numele trebuie sa fie sugestiv, altfel nu te gasesc userii. Anonimul a dat o idee buna.

| Anonim53220 a răspuns:

Unicorn GelNails poate?