| TheM0nst3R a întrebat:

Dati-mi va rog idei, vreau sa imi fac o adresa noua de mess si nu stiu ce nume sa imi pun laughing) Vreu idei xD.

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Megapixelol si anul nasterii tale.

| SimonaCristina a răspuns:

Swaggie_BoblleXP

| superdemi a răspuns:

Magneticboy sau superboy.

| Florrentina14 a răspuns:

↨☻ Sẁėĕťŷ ĿøVvë☻↨. dar nu stiu daca esti fata sau baiat..si cum te cheama ( poti pune mii de prescurtari de la numele tau..sau porecla ta) Uite niste caractere..http://etiopian.blogspot.ro/2010/01/caractere-pentru-hi5-sau-messenger.html

| GabrielDunga a răspuns:

Rapper-baietandru@yahoo.com (dupa descrierea pe care ne-ai dat-o) laughing)

| seeKerN01 a răspuns:

Swag_boy, Ceva legat de swag, se cam poarta genul swag big grin. Sper ca te-am ajutat

| TheM0nst3R explică:

Apropo. Sunt baiat straight face. Ascult mult rap, hip-hop.