| JustMe17 a întrebat:

Hey:X. Buna!:*. As vrea si eu o intrebare. Daca am menstruatie si vreau sa ma vopsesc, e adevarat ca nu se lipeste vopseaua de par? Fundita si voturi!:*

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Da este foarte adevarat si eu am auzit asta dar nu am crezut si m-am vopsit dar culoarea nu mi-a iesit din pacatesad

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Pai depinde... mie mi s-a prins vopseaua dar nu foarte bine.happy

| SloOpY a răspuns:

Eu stiam ca daca esti insarcinata nu poti face nimic cu parul...da oricum lasa sa-ti treaca, ca sa nu irosesti vopseaua

| KriS_5934 a răspuns:

Nu cu siguranta nu este adevart pentru ca nu are nici o legatura si nici o explicatie "stiintifica". este un alt svon stupid, o alta superstitie de babe siince. daca te vopsesti cand esti pe stop sau daca persoana care te vopseste este pe stop, nu-ti prinde.total fals.