| JustMe17 a întrebat:

Heylove struck... bunabig grin.as vrea un status despre distanta care se afla intre doua persoane ce se iubesc!:X. Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

2000 de km intre noi nu au puterea sa ne desparta. 2000 de lacrimi varsate de amandoi pe valuri unul catre celalalt ne poarta.

Sunt plecat, sunt departe
Nu m-am schimbat, nu te-am uitat
Cu gandul la tine sufletul imi arde

Sunt departe acum de tine. sad
Ca si cerul de pamant straight face.
Insa nici o despartirebatting eyelashes.
Nu ma face sa te uit love struck!

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sentimentele nu pot fi puse pe balanta
Nu ne poate desparti nicio distanta
:X

| Teo_8645 a răspuns:

Sunt departe mult de tine, ca si cerul de pamant...Insa nici o despartire nu ma face sa te uit!:X:X

| Teo_8645 a răspuns:

Sunt departe mult de tine ,ca si cerul de pamant...Insa nici o despartire nu ma face sa te uit!:X:X