| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ziceti-mi si mie... ce as putea sa-i cumpar unui baiat de Valentine's Day? Sa fie ceva nu foarte scump si sa fie simbolic, adica nu ceva gen haine sau cosmetice.Chiar m-ar ajuta mult niste idei. Mersiii happy

Răspuns Câştigător
| baaang a răspuns:

Pai. din moment ce e de valentine`s day i'ai putea lua ceva in forma d inima.
nu stiu.thinking
eu ti-as sugera sa-i iei un brelog cu o inima.
sau un lantisor cu o inima.
Sau daca sunteti impreuna i`ai putea lua lui un lantisor cu jumate de inima si tie alta jumate.happy
good lucksmug

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de ceva de genul rama foto in care ii pune o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei lor http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| krystal02 a răspuns:

Eu am ajutat-o pe prietena mea cu asta. De exemplu am gasit intr-un magazin inimioare personalizate cu text : "Te iubesc X"
Poti face asta, si nu e foarte scum intre 5 sau 10 lei te costa. Sau mai poti cumpara o rama de sticla happy si poti pune acolo o poza cu voi doi. Nici asta nu e scump si e foarte dragut.