| mrbliss a întrebat:

Heya TPU, vine banchetul si nu stiu cu ce sa ma imbrac thinking. ma gandeam la niste blugi negrii si o camasa cu papion.. pareri?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Papionul este prea pretentios. Nu ar merge cu niste pantaloni sport, ci cu unii eleganti.

| fuzzer a răspuns:

E o ocazie speciala, si vestimentatia ar trebui sa fie una speciala, consider ca la blugi te poti imbraca in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am imbracat la fel la banchet daca esti un baiat suplu o sa-ti dtea foarte bine cu papion si blugi negri
Sugestie: Ia niste adidasi sau pantofi de culoare asemanatoare cu cea a papionului

| Hakuouki a răspuns:

Eu nu mai stiu cum am fost imbracat la banchet. Daca ai inceput cu camasa si papion inseamna ca vrei o tinuta eleganta, una la care blugii nu se prea potrivesc, parerea mea. Nu spun nici sa porti pantaloni de costum, eu pe aceea nu ii suport, dar poate mai poti cauta.