| ellenuk a întrebat:

Heyy, as vrea sa va intreb care a fost cea mai frumoasa intamplare din viata voastra! funda!

Răspuns Câştigător
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

thinking Nu cred ca poate cineva sa categoriseasca asa de usor intamplarile din propria-i viatathinking Insa cred ca una din cele mai frumoase intamplari a fost prima ora de liceulaughing Au fost 30 min in care imi repetam in gand ca nu am ce cauta acolo, urmate de 20 min de fericire, deoarece dirigu a lasat deoparte regulamentul cu restrictiile elevului si a inceput sa spuna glumelaughing