| Biia a întrebat:

Heyy baietii, pe o scara de la 1 la 10 unde s.ar afla fizicul unei fete? dar comportamentul?

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Comportamentul 10 pentru ca poate sa fie ea si miss europa 2011 daca e proasta de gura ( scuzati expresia ) nu ai cum sa te intelegi cu ea... cu toate ca si aspectul conteaza dar nu este principala atractie. ( aspect 7 )

1 răspuns:
| pufulete17 a răspuns:

Pai la inceput fizicul conteaza undeva la 8. sau 9 comportamentul 1. 2 dar dupa ce incepi a cunoaste fata respectiva pentru mine cel putin conteaza comportamentul 8.9 si fizicul 6.7