| anonim_4396 a întrebat:

Heyy buna tuturor.
Am si eu o nelamurire. vreau sa aflu cat mai multe despre telefonul samsung s5230. Face poze clare? cat tine bateria? pot sa instalez aplicatii, precum fb sau youtube?
Sau daca stiti alte telefoane cu touch-screen- camera de 5 MP cu blit, wireless; care se pot primi cu reducere la prelungirea abonamentului in Cosmote, chit ca voi mai pune eu o anumita suma de banii.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| nechitagabriel a răspuns:

Intră pe gsmarena.com acolo găseşti informaţii şi comentarii despre toate telefoanele, de asemenea poţi să şi compari telefoanele între ele.