| cocacolatbx a întrebat:

Heyy stitti cumva cum se invata la Iulia hasdeu..eu trec acum a9a si mi-a spus cineva ca e de dimineata. Asa e?

1 răspuns:
| Ceriik a răspuns:

Da, eu sunt la liceul Iulia Hasdeu si pentru clasa a noua am fost repartizata tot acolo happy. Deci:
1.Programul este normal, se invata de dimineata(nu este liceu cu program de la pranz), asa ca toate clasele invata de la ora 8.
2.Nu exista nicio uniforma big grin
3. Din cate am auzit, germana se face la clasele de filologie engleza sau franceza pentru cei care au studiat germana si in clasele de gimnaziu, sau, pentru cei care nu au facut-o, o pot alege la optiunea pentru a treia limba(au de ales intre italiana si germana).