| blublay a întrebat:

Heyy TPU am o intrebare pentru voi...in legatura cu telefoanele am un Samsung star 2 pe alb si chiar nu imi place de loc meniu telefonului imi puteti spune cum sa il schimb?

Răspuns Câştigător
| edwarddragos a răspuns:

Poi se poate face asta si la service-uri de telefoane si nu cred ca va costa mult! Daca vrei am un prieten care are service si il pot intreba la ce pret se poate ajunge! Daca doresti detalii vb pe mess mai detaliat id meu:edward_4_twilight