| вεвїŧѕά a întrebat:

Heyy TPU :]... dati'mi si mie niste idei de poze [artistice]... Am ramas fara idei big grin [dau fundita]

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Mersi pentru fundita :d. kiss

| smile1 a răspuns:

Adauga id ul vis_in_culori62 si iti voi arata eu niste ideei de poze artistice. apoi dai fundita.ok? :*

| вεвїŧѕά explică:

Cpwinking... meritai

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Du-te cu cateva prietene intr-un loc parasit.Si acolo o sa iti vina o gramada de ideei:* Funditssasmug?

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Du-te intr-o casa parasita, cu inca cateva prietene si acolo o sa-ti vina multe ideei. :*

| fulgaaa a răspuns:

@Liliiii:Ai luat pe cinste fundita; o3...chiar sunt frumoase pozele=p~.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci chiar meritai fundita.Mersi de site-uri! >big grin

| gizzy a răspuns:

Liliii deci daca nu iti dadea bebitsa fundoaia faceam reclamatielaughing! nu, pe bune acum.chiar o meriti!