| Adittsu a întrebat:

Heyy kiss Vreauu si eu niste statusuri pentru baietii care chiar tin la o fata / pentru prietenii falsiii / statusuri dragosteeeeeeeee? cevaa? Vaa rog dauu funda

1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabig grin

♥ Certurile stii . Faze , prostii . Sau cand ne purtam ca niste copii . Ce zici . . . Ai uitat ? . Vrei sa-ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC ! [:X] ♥

• ZaMbesc`! . Nu regret`! . Nu am gresit`.am iubit`! .il iubesc:X si am simtit!`;x

• Uite cum e,dragostea inseamna durere,cand numai unul o da si celalalt o cere…! •

♠ Zambeste celor ce te urasc,sa simta ura ta,zambeste celor ce te iubesc…sa simta dragostea ta,iar daca intr-o zi cei pe care ii iubesti te vor trada,zambeste-le,sa simta indiferenta ta. ♠

◘ Spui că e o copilă... dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! Arată`i că o iubeşti,nu fi prost /Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ◘

○ N`am uitat ce ti-am spus si cum era inainte,n`am uitat ca te iubesc, doar ca nu`mi aduc aminte! ○

◙ Nimic nu este mai scump decat o sansa ratata. ◙

♫ Si daca te urasc , e pentru ca te-am iubit... ♫

↕ Multe barfe ! multe tarfe. Asta`i viata ! Cand te gandesti la ele te apuca greatsa! ↕

‼ N`o sa-ti zic ca nu pot sa traiesc fara tine ,pentru ca pot, da`nu vreau! ‼

☼ Si totusi ... visele devin realitate [(:] ☼

▼Zâmbeste chiar dacă ai să cazi ! Chiar dacă soarele apune si azi ! ▼

$ Si`mi aduq amintee . Cum imi zambea Shii ma priveaa . Si`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa! $

♣ Să poţi să fii acelaşi când totul e schimbat,să poţi să fi indiferent când totul te-a marcat.♣

♠ Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!♠

Ai sa simti si tu durerea,Asa cum am simtzit si eu.Iti va fi greu si.iti vei aminti mereu De sufletul meu Si de ce-am fost noi odata

Nu ai vrut s-apreciezi ceea ce ai avut.M-ai avut dar. cu timpul m-ai pierdut.Nu speram sa fie-asa credeam c-ai incredere.Ti-am zis ce-am avut de spus acum.

Gresit sau negresit . Nu ma intorc . Promitt !

Credeam ca am uitat de toate`.Da` nu se poate`.Astea's vise colorate`!

Şi nici măcar eu nu mă cunosc.Aşa cum tu mă ştii pe mine.Mă tem uneori că ai să pleci.Şi nu vreau să mă laşi fără tine.Iar eu nu sunt eu.De fapt, fără tine, sunt nimeni!

ZambeShtee`! Tu esti tot Ce am mai bun`[]

Nu`s ca voi si nu am fost niciodata.Nu`s ca voi va repet inc`odata.Nu am vrut,nu am nevoie.de mila nimanui.Prietenii p care`i am docamdata`mi sunt destui

•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP:->SenTimenTe ! O sa raD ,O sa TraieSc . Dar fara s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN viaTsa mEa:*•o°

Daca n`ai fi tu . mi-ar ramane gol sufletu ! |

sa iert?tot timpul sa uit ?niciodata! x(

Inchei simplu spunand sfarsit.

De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?

Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!"

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sa Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT increderea` !"

vreau s plang pentru`. noi sa imi cer iertare` `.in fata ta am fost un copil si` ma doare. `.:-xx!

Fiecare clipa cu tine ce`o am in gand,e pretzioasa fiindca nu esti de gasit pe acest Pamant.

Si poate nu e prea tarziu pentru noi,ar fi frumos sa fim din nou ca la`nceput…dar nu pe`un drum alunecos

De ce doar pe tine te am si acum in amintire…si nimeni nu m-a putut schimba

Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.

As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva

N'ai sa intelegi cat imi e de greu...nu esti in locul meu

Candva poate am sa regret,dar acum vreau sa'mi vad de viata mea..."

Am avut ocazia sa ma joc cu oricine.Si totusi,am ales sa te iubesc pe tine

Nimeni n-o sa te scoata din sufletul meu.Tu ramai acolo oricat mi-ar fi de greu

Strânge-o in braţe,şi când iţi spune " lasă-mă " n-o face !

Din cand in cand iti faci loc din nou in inima mea.nu voi putea uita c-ai fost o parte din ea

Este totul , dar tu nu vezi . Te iubeste , dar negi totul !

Nu lupta pentru cineva care nu iti da motive sa o faci

Cand vei suferi,langa tine voi fi

În trecut toate au dispărut, o luăm de la.nceput și mergem înainte.

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator`:-x

Te uiti la ultima poza, zambesti si strangi din dinti. Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.

• Ea mai crede si-acum in iubiri ce nu dor. Dar stie ca-n zori toate visele mor. Ea plange in somn si rade prea rar. Dar ea vrea si acum sa te vada macar:X

Ai s-o` priveşti` ` ღ`Şi αi` Să te Gândeşti` :]` Indiferent cυm` α fost Eα` ♥` Odαtă α` fost α Meαα` !

• E trist ca nu e ce’ti doresti, si crezi ca niciodata n`ai sa mai iubesti ! ."

• Hei . ! hai sa iti mai spun cevaa ;;]` ! Taci si asculta asaa:X . Mi-e dor de privirea ta < !

A inceput ca o gluma sau prostii . nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

Spune-mi, in loc de suflet ce pun acum ? Am incercat sa ma schimb, nu mai am cum. M-am pierdut pe drum si vreau sa stiu, oare-am sa mai fiu vreodata cum vroiam sa fiu ?

Stiu sufletul o sa doara.Pe motiv ca l-am lovit aseara. Spun ce te loveste nu te omoara, te face mai puternic, si n-o sa vin diseara.

Mereu am incercat sa te fac sa ma intelegi. Ia-mi inima in mana de lacrimi sa te stergi.

respect pentru baietii care spun"imi pare rau dar am prietena si o iubesc"

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ] !"

Nu poti schimba nimic.E prea tarziu acum

ErAi ceL care ma faceai sa uit de tOOt

O zi ... Ca oricare alta si totusi diferita!Te iubesc

El va ramane in inima mea:X te iubesc mult:X:X

"Sunt zile pe care doresti sa le stergi din viata ta .Si zile care speri ca se vor repeta candva."love struck

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e

●E simplu să spui: "Asta e viața!" . Am avut senzația că pierd, nu-i nimic e doar senzația.

●Esti departe de mine, si te port mereu in gand. Dar cu gândul că te voi revedea în curând !
●Că știi că clipele dulci, uneori se transformă`n venin !

●Poţi să uiţi de prietenii cu care ai copilărit . Cu care-ai împărţit clipe frumoase şi ai zâmbit .

→` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa mor` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai esti` `

Decat ` o Drag0stee ` Ce ` nu mai ` Are r0st ♡ ` Mai bine ` Sa uitam ` ● ` Ce intre ` noi a Fost ` . ღ

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` m0mente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`!º•

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am d0rit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

# Atat am asteptat . sa vad daca intelegi . ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii sa alegi.

# Nu lasa Nimic sa te doboare ! Gandeste`te ca totuL e doar o simpla incercare ...

Niciodata n.as fi renuntat la el.indiferent cum era mincinos sau infidel.]

O sa.l reintalnesc .si dupa atat timp stiu ca il mai iubesc...

Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodata...Iubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

Cand iubesti pe cineva nu e pentru ca asa vrei,ci pentru ca asa simti...

Cat de usor imi e sa-ti spun TE IUBESC .
Si cat de greu mi'ar fi sa te parasesc .

Te iubesc , şi mai pus într-o zi să aleg între tine şi ei ... şi eu ţi-am spus : " Îmi va fi dor de tineee "

º Din prea multa iubire sunt zile cand stiu ca gresesc...Iarta-ma ca-s rea,gelozia ma face asa.Daca nu te-as iubi nici geloasa eu n-as fi...Nici o clipa din zi.•º°"˜♥•º""

. ☻n`am sa uit prin tot ce am trecut . . adevaratsi prieteni pe care i-am pierdut . . n`am sa uit de unde am plecat . . dar in special . . cine m`a tradat . .

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăsesc

are acei ochi... pe care TU...nu ai putut sa-i uiti!

""Imi place chiar daca nu-mi gasesc unele cuvinte. Imi place cand spui : Te pup . Sa fii cuminte! ""

Sper ca te-am ajutat cat de cathappy