| lally_1890 a întrebat:

Heyy :X! happy Imi zice cineva plzz cum sa'mi schimb limba la tastatura? :-

Răspuns Câştigător
| Quibblo a răspuns:

Dain in control panel,trebuie sa scrie ceva cu language(eu am vista si am clock,languaage and region)si dai la language option, iti apare o casuta si acolo sus ai format, dai unde scrie keyboards and languages dai change keyboards si selectezi de acolo limba engleza dai add si apoi apply si ok.

3 răspunsuri:
| Xab a răspuns:

Dai pe bara de jos click dreapta si pe urma toolbars->language bar. Ar trebui sa iti apara dupa aceea.

| RebecaBaa a răspuns:

Ca sa apara chestia aia in bara big grin trebuie sa dai click dreapta => Toolbars => Language Barwinking succes big grin

| Deca a răspuns:

Salut...Mai intai trebuie sa intri in ''start'', apoi dai ''control panel''. Dupa iti apare o lista cu mai multe...tu dai acolo unde scrie ''clock, language, and region''. Iti mai apare ceva si dai ''region and language'' si scrie undeva ''format'' si alegi de acolo limba. Sper ca te-am ajutat. Pa happy