| mihaeladenisa95 a întrebat:

Heyyy! Stie careva daca pastilele Obecon dau rezultate si in cat timp? Dau funda

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

In functie de stilul tau de viata poti slabi intre 3 – 5 kilograme pe luna.
Obecon este un supliment nutritiv sub forma de capsule si se administreaza de 2 ori pe zi cate 1 – 2 capsule. Inghititi capsulele intregi cu un pahar mare de apa.
Desi nu este specificat de catre producator, eu iti recomand sa iei capsulele de Obecon cu 30 de minute inainte de masa, deoarece o parte din ingredientele sale au rol de suprimare a poftei de mancare, ajutandu-te astfel sa mancati mai putin.
Am o prietena care consuma aceste pastile, care a slabit chiar 10 kg pe luna. Depinde de organismul tau! Bafta! Sper ca te-am ajutat! happy