| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Heyzz...Am mai pus odata intrebarea asta, hai pls:

...As vrea niste melodii de Craciun, colinde deoarece facem serbare la club si vreau ceva special, pentru chitara, cu tot cu acorduri si pentru vocea a doua, deoarece nu pot canta sus! Multumesc anticipat...

La cea/cele care imi plac cel mai mult dau funda, dar dupa ce zice profesoara ca e buna/foarte buna... Dar vreau ceva special, foarte special adica sa iti imaginezi ceea ce cant, adica sa vezi ceva cu totul special la acel cantec!

Funda!

MULTUMESC MULT!

2 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Cleopatra stratan-a venit, a venit iarnasmug
cleopatra stratan-astazi s-a nascut Hristos
cleopatra stratan steaua sus rasare
cleopatra stratan florile dalbe
cleopatra stratan-leru'i doamne
cleopatra stratan-ingeri de lumina
fuego-afara ninge linistit
sper sa-ti placa! oricum sunt superbelove struck o zi cat mai placuta

| Skylar a răspuns:

Pun pariu ca o sa-ti placa, este un cantec ce te atinge la inima :X http://www.youtube.com/watch?v=8KgQZ1VEnhM