| mada12 a întrebat:

Hi.am probleme cu matematica.sad si as dori sa ma ajute cineva la unele probleme la geometrie... e cineva care le stie? P. S. sunt in Clasa a VII-abig grin.ati putea sa imi lasati id-urile pe privat? cei care pot sa ma ajute?big grin

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Eu sunt cls a 6-a si sunt paralela cu geometria...nu inteleg mai nimiclaughing
toate problemele difera si nu pot sa imi dau seama exact modul de rezolvarethinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Parerea mea este ca asa nu ai cum sa intelegi daca iti explica cineva pe mess, trebuie sa vb cu parintii si sa-ti gaseasca un meditator cu care sa faci 2 ore pe saptamana.Asa o sa intelegi mult mai bine.bafta

| Eu4EverX a răspuns:

Pe internet e destul de greu.Incarca sa rogi o colega sau o prietena sa iti explice si sa ta ajute sau daca nu ia meditatii.

| ♥ Sorina a răspuns:

Hey! Ar trebui sa iei ore dk nu te descurci asa bine. Dar uite Y! M meu x.soll@yahoo.com. poate te pot ajuta cand ai vreo nedumerire [ si eu sunt tot in a VII-a]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, nu puteai sa-mi dai un buzz sau un mesaj in privat... Cand esti pe mess, lasa-mi problema si o sa vad ce pot face.