| Tzupy a întrebat:

Hi! Ce mai faceti?
FUNDA
"Chiar daca o singura persoana are o parere diferita de a celorlalti, vocea acestuia trebuie ascultata "-John Stuart Mill
as vrea si eu explicatia acestui citat! RAPID!

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Pai cred ca... fiecare cu parerea lui, e gandirea sa proprie si nu ai cum s-o judeci. Si daca spui ceva care e impotriva celorlati, nu au cum sa te condamne, tu ai spus acea chestie cu un motiv, nu ca sa te afli in treaba. Asta e parerea mea thinking

1 răspuns:
| Neimportant a răspuns:

Părerea mea despre acest citat este că dacă cineva are o altă părere, acea părere ar trebui ascultată și de ceilalți.