| WooDeeMe a întrebat:

Hi! ce parere aveti despre coditele afro? merita? in bucuresti unde se pot face? cat costa? cat tin? Fundita pentru cel mai bun raspuns si informatii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie trebuie sa fie intotdeauna frumoasa, moderna, eleganta si in pas cu moda. Noi ne-am gandit la tine, la posibiilitatea de a-ti demonstra ca poti fi mereu frumoasa, apeland la serviciile noastre de calitate. Va oferim o coafura originala cu codite afro moderne si elegante.

Daca doriti o coafura africana (codite rasta, codite impletite, codite spic, codite afro...) sau o coafura bazata pe extensii de par natural, noi va oferim solutia de care aveti nevoie. Cu noi traiti esteticul si frumosul. Venim in sprijinul dumneavoastra cu preturi competitive pentru codite afro desavarsite:

pret codite afro : variaza intre 50 euro si 200 euro in functie de lungimea parului dumneavoasta si modelul pe care il doriti, ( mesele de par sunt incluse in pret). Pentru alegerea modelului dorit accesati galeria noastra
pret extensii de par : 4 euro/suvita + 150 euros prestarea serviciilor echipei noastre.
In bucuresti le poti gasi mai peste tot in centrul orasului! Daca nu le sacrifici o sa tine o vesnicie! Si eu lucrez in echipa de vanzare a coditelor Afro! Si daca vrei iti pot noferi mult mai multe detalii! Iti pot trimite si poze! Id-ul meu :byanca. love11

| Miha_Mihaela_1999 a răspuns:

Salut vreau si eu poze