| simo_8168 a întrebat:

Hi
cum se cheama melodia de la reclama cu uleiul Unisol
funda

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Perry Como - Magic Moments?

8 răspunsuri:
| simo_8168 explică:

Mersi LittleShamy99 straight face

Răspuns utilizator avertizat
| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Ma fata va intrebat frumy voi dc rasp asa? daca nu aveti rasp pentru ea ia mars de la intrebare si nu va mai bagati nasu tarani prosti si handicapati ce sunteti! 1

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Imi pare rau ca ai dat funda aiurea pentru ca raspunsul corect e acesta: nu e nici o melodie e facuta specila pentru acea reclama si nu o gasesti pe net deci nu e publica. ai dat funda unui raspuns incorect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cap de pod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiulaughing
chiar nu am vazut reclama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama mama sare in susrolling on the floor

| nicole86 a răspuns:

Se cheama ¨mata calare pe tato¨...laughing)alta intrebare mai proasta nu puteai sa pui?!laughing)