| Rebeca269 a întrebat:

Hibig grin
Imi puteti spune unde as gasi sa imi cumpar pe net bijuteri precum cercel dinacela pentru 2 gauri cu lant intre sau inele cu cruce pentru 2-3 degete cu love sau i love NYhappy ori bijuterii de genul acesta? Multumesc!
Funda!:*

5 răspunsuri:
| DrugMusik a răspuns:

Din New Yorker, C&A sau Takko

| Marina83 a răspuns:

Buna,

Am eu de vanzare inele pentru 2 degete in forma de cruce similar acestuia: http://shop.minimummouse.com/gold-double-finger-cross-ring-1443-p.asp. Pretul unui inel e 10RON. Daca te intereseaza da-mi un email la adresa ladyboutique2012@gmail.com sau intra pe site-ul www.lady-boutique.ro si da-mi un mesaj din sectiunea Contact.

| Spita_Codrina_1998 a răspuns:

Incearca la melimelo.winking

| Andre_Andreea_1999_7kJD a răspuns:

Nu stiu daca se poate cumpara de pe net dar incearca Meli Melo (gasesti magazinul in Afi Palace)! happy