| iulia16 a întrebat:

Hi... fac si eu o sceneta la scoala. de craciun. dar nu stiu ce sa aleg.
trebuie sa fie amuzanta... dar si serioasa. poate ma ajutati voi... ^^?

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Am facut si eu una anul trecut happy
deci. eramm 4 fete si lucram la rosal grup m. Ne-am imbracat cu geci lungi si " maturam strazile " la un moment dat fiecare din noi si-a amintit cate ceva. "Doamne, e iar Craciun si eu nu pot sa fi alaturi de fiica mea " apoi s-a auzit o muzica, o muzica pe care noi am facut un dans. am inceput sa dansam si sa ne dam acele geci oribile jos si SURPRIZA. eram imbracate in fustite rosii si bluze/camasa alba. A fost super tare, dupa care ne-am deseptat si am spus... la treaba fetelor, noi trebuie sa muncim laughingrolling on the floor