| MadQueen a întrebat:

Hi!
Fani anime cumva pe aici? Daca da sa ridice manuta susbatting eyelashes. Nu. Glumesc big grin
Pentru fanii anime :
Cine imi poate recomanda niste seriale anime misto care pot fi vizionate pe youtube. Si daca nu merg pe youtube atunci as dori si numele site-ului pe care poate fi vizionat.
De preferabil anime mai noi. Nu de genul 'Sailor Moon' happy
Orice in afara de :
Naruto
Rosario Vampire
Air tv
Sakirei
School days
Angel beats
Pokemon
Inuyasha
Vampire knight
Magical Lyrical Nanoha
Fate Stray Night
Elfen Lied
Jijoku Shoujo
Macross Frontier
Am vazut destul de multe stiu... sad
Dar daca mai stiti, scrieti-miwinking

13 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Naruto, Shippuuden, Naruto (S) Movies, BlueGender, Sailor Moon, Dragon Ball (almost all), Salyers, Trigun, Mew Mew Power New York, FMP Fumoffu, FMA Brotherhood, Yu-ghi-oh ( duel monsters, XG, a few ep. of 5D -it sucks- ), Kaleido Star, BloodPlus, Code Geass, Elfen Lied, Furi Kuri, Death Note, Spiral, Shaman King, Tsubasa, Vampire Knight, Fate Stay Night, School Days, Perfect Blue, Love Hina, Nana, Tenjou Tenge!

Le'am vizionat integral (sau pana la ultimul episod) pe TOATE.

| YOLO3e333 a răspuns:

Bleach, One Piece?

| Marcela a răspuns:

Tom and jerry :X
laughing

| Lyss . a răspuns:

Buna!
Poti incerca Kuroshitsuji. Are o grafica excelenta si o poveste frumoasa. 24 de episoade. Si un nou sezon. E inca ongoing dar nu cred ca are legatura cu primul, are alte personaje deci te poti uita la primul.
http://myanimelist.net/anime/4898/Kuroshitsuji
Poti incerca si "Durarara! "
http://myanimelist.net/anime/6746/Durarara!
Mie mi-a placut mult si seria ef. Ef - a tale of memories a fost placut. 13 episoade si povestea draguta + grafica interesanta. E cam aiurea "alternanta" daca o pot numi asa a personajelor, dar totusi a fost frumos.
Kimi ni todoke mai e un anime dragut si placut de vizionat. E linistitor si are o grafica deosebita. Povestea e draguta, personaje placute, cu clisee speifice povestilor shoujo, dar mie mi-a placut mult.
Code Geass mai e un anime popular. Nu stiu cum e, pentru ca eu nu am avut rabdare sa ma uit pana la capat, prea multi roboti si chestii la inceput. Poate daca treci peste inceput cu bine, o sa fie un masterpiece cum zic toti.
Sau iti poti alege ce vrei tu, ce ti se pare interesant de pe www.myanimelist.net. Nu poti vedea animeurile online, dar iti poti face o lista cu toate animeurile vazute, le notezi, faci recomandari si reviewuri, intri in cluburi si multe alte chestii. (BTW, daca iti faci cont da-mi si mie un PM cu profilul tau n___n ).
Iar la animeuri te poti uita pe multe site-uri. Pe youtube nu au o calitate foarte buna si e enervanta chestie cu partile. Incearca www.anilinkz.com, www.watchanimeon.com, www.narutowire.com, www.animecrazy.net, www.zomganime.com,.
Vizionare placuta!

| BurningFire a răspuns:

Buna! Ai o lista destul de bunicica :D
Poti incerca Death Note, Rozen Maiden, D. N Angel, Claymore, NANA, Darker than black, Code Geass.RomeoXJuliet, Chrono Crusade, Black Lagoon, Blood+, Soul Eater, Full Metal Panic, Full Metal Alchemist, Pandora Hearts, Kuroshitsuji, D.Gray-man,Black Cat. Poti incerca sa te uiti pe www.chia-anime.com, www.anime-shippuuden.com,www.animecrazy.com, www.anilinkz.com

Apropo, nu ai vazut multe anime-uri-eu am la activ 50 :))
Sper sa-ti fie de folos.Vizionare placuta

| KandaYuuko a răspuns:

Nu mai stiu in afara de astea dar stiu unde poti vedea mai multe animeuri http://www.animeultima.tv/ mda sunt in engleza :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu ti-as recomanda sa vezi fullmetal alchemist e grozav incepe cu primul sezon acela e mai reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok ce zici de Devilman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe anime.kage.ro,desene-animate.rascuplans.ro,chia-anime.com

| Lauriky_6092 a răspuns:

Code Geass pe mine m-a facut sa plnag finalul (dar nu a murit Lelouch) smug

| HessaAilee a răspuns:

K Project, Amnesia, Pandora Hearts, Zetsuen no Tempest.Le poti vedea pe aceste site uri:
http://www.animehere.com/
http://www.animecrazy.ro/

| Angelliza a răspuns:

Kodomo no Omocha, Ayashi no Ceres, Kamikaze Kaito Jeanne,
Kamichama Karin
Hana Yori Dango
Hand Maid May
DN Angel
Fushigi Yuugi
Tsubasa Resevoir Chronicles
Neo Angelique Abyss pe care il gasesti pe www.anilinkz.com si tot pe acest site mai sunt o gramada de desene cool.