| anca2903 a întrebat:

Hi guys!
Acum vine Halloween-ul si trebuie sa aleg un film de groaza pentru petrecere. Imi puteti recomanda cateva filme?

Răspuns Câştigător
| mcrenma a răspuns:

Uite aici:
http://www.cinemarx.ro/filme-horror/

Iti poti alege ce doresti :D

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Constantine!

| Grimalkin a răspuns:

Halloween big grin e un film destul de bun, l-am vazut si eu anul trecut happy

| juniper a răspuns:

The Grudge, Saw, Cube, Candy Man, Bloody Mary s. a.

| pisoias29 a răspuns:

...hmm...Candy man sau the exorcism of Emily Rose nail biting...

| anca2903 explică:

Imi plac ideile de pana acum dar...nu stiti vreun film de groaza care sa fie si comedie? Nu Scary Movie, dar in genul ala.

| RaLuCk a răspuns:

Nu stiu ce zici de....mama mea se intalneste cu un vampir?

| tatiana14 a răspuns:

Iti recomand filmele mai vechi big grin, sunt cele mai bunetongue.
(The Blair Witch, Dosarele X
The X-Files, Dracula
Bram Stoker's Dracula, Cavalerul Intunericului
Demon Knight, Cape fear etc)

| Bulina a răspuns:

The ring sau Ringu(exista varianta americana si cea japoneza, ambele foarte reusite si cu atmosfera), seria Saw daca va place genul.