| Daydream a întrebat:

Hi! Nu stiti ce am putea sa-i zicem dirigai sa ne lase sa facem petrecere de halloween?! Ofer fundita

4 răspunsuri:
| Daydream explică:

Am intrebat-o si nu a vrut!

| Narcis494 a răspuns:

Pai ati putea sa ii spuneti asabig grinoamna diriginta, va rugam frumos lasati-ne si pe noi sa facem petrecere de halloween, la urma urmei. se face odata pe an.

| Niko0o29 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa ii spuneti direct ca doar de aia va este diriginta. Ea nu o sa se supere pentru ca trebuie sa va ajute in cautarea raspunsurilor

| Crystynwtza a răspuns:

Noi am intrebat-o pur si simplu daca ne lasa ...si ne-a lasat! incercati la fel(depinde si ce ore aveti in acea zi)