| LotteCharlotte a întrebat:

Hi! Pe facebook, cum setez sa nu mai primesc notificari adica invitatii la farmville, sims, etc? ma scot din minti, primesc 7 intr-un minut ~x( funda! :3

Răspuns Câştigător
| LadyAdda a răspuns:

Dai la aplicatii si jocuri care iti apar in stanga si iti arata toate notificarile de la jocuri dai x la ele si apoi blocheaza aplicatiile.

1 răspuns:
| anonima20 a răspuns:

Salut.pai singurul lucru pe care il pot face este ca atunci cand primesti,sa intri, sa dai ca nu accepti si dupa iti arata daca vrei sa blochezi jocul respectiv, si gata.trebuie sa dai la toate jocurile asa.baftawinking