| anonimegirll a întrebat:

Hi! Stie cineva ce se construieste in piata sfatului din Brasov? Langa fantana arteziana se construieste ceva, scena sau ce? Va urma un concert?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate va fi,, cerbul de aur,,

| roby096 a răspuns:

Nu stiu de ce vestea nu a ajuns si la urechile tale, mai ales fiind din brasov, dar sa stii ca toata tara stie ca romanian music awards este anul acesta la brasov pe 16 septembrie
funda?

| roby096 a răspuns:

Nu stiu de ce vestea nu a ajuns inca la urechile tale, mai ales fiind din brasov, dar sa stii ca toata tara a aflat ca romanian music awards are loc anul acesta la brasov pe 16 septembrie