| anonim_4396 a întrebat:

Hi!

Stiti cum se tin cursurile la liceul Antim Ivireanu(Sanitar) Rm. Valcea cls. a 9 a ...de exemplu daca sunt dupa-masa vreau sa stiu si ora la care incep...

multumeschappydau fundita:*

1 răspuns:
| Dominicc a răspuns:

In general la 1-2 se incep orele acolo, si de dim de la 7 jumate sau 8 pana la 2.

Cam asa vedeam eu ca ies fetele dupa'miaza, seara se tin cam pana la 7-8 cursurile.

Oricum se anunta la inceput. Nu am mai intrebat fostele colege cum au programul acolo.