| ioanalexandru a întrebat:

Hi TPU! am o intrebare atat celor din sibiu, cat si celor care nu se afla in acest oras.
ce va place cel mai mult la sibiu?

3 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Si eu sunt din sb.I un oras superb cu locuri frumoase de vizitat, oameni sunt de treba si simpatici.Este un loc ferti de inundati, incendi de paduri si chesti.Mi-e imi place mult, am vizitat mai multe orase frumose din Romania sar tot sibiu imi place mai multbig grin

| Ncl_9813 a răspuns:

Am fost o singura data dar ca loc pot spune ca m-a atras centrul orasului.

| BMW200 a răspuns:

Evenimentele medievale