| ღChloeeღ a întrebat:

Hi TPU! Am o intrebare: cum se instaleaza sims 2? Stiu ca am nevoie de Daemon Tools. si de aici nu mai stiu. Cel mai rapid raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pe iconita aia din dreapta jos, de langa ceas, aia de la daemon tools, dai click dreapta virtual dispozitiv, mount image si selectezi aia care trebuie deschisa prin daemon tools. Instaler-ul ar trebui sa porneasca automat.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca nu ai inteles, imi trimiti un mesaj, si eu o sa-ti fac un video tutorial, si gatahappy

| ღChloeeღ explică:

Uh. am inteles, si inca foarte bine. Merci mult kiss