| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU este vecina mea si mie imi place de ea tare(daca va intrebati ce e cu fete le aste demi plac mie pai va spun eu tratez fetele cu usurinta ele sunt tare super bune in toate si unice ca un tv plat hd si 3d gratis)pai sa revenim cam asa vine azi ma ingrijaste vorbeste sta aproape linga mine purtam discutii ca un cuplu miine ca si cum nu egzis ce e asta funda 1000000%%

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Buna! invata intai gramatica limbii romane si apoi incearca sa o inviti la un suc:p("egzist, ca cand")lol:o
se vede clar ca fetei ii place de uh! ce mai astepti! fai cadouri frumoase, complimente etc si combinati-va! baftahappy

funda?:X

4 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Ce e asa de greu? Te tine la rece.

| ROCKERforever14 a răspuns:

Va rog sa-mi scrieti ca cind ma ignora parca sa darman 3tone de piatra peste miine

| ROCKERforever14 a răspuns:

Vedti voi eu sunt un tip extrem adica ca un cascador nebun eri am sarit de pe casa 2 etaje in nisip dar ala nu era nisip curat cu pietre da clar mina mea e cam rupta da nu-i prolema cum se vindeca mai departe la nebuni si iubesc muzica rock nebun si jocuri violente dar ea e curata buna desteapta frumoasa cind am cazut de pe casa m-a dus pina acasa si cind stateam in ghips tot era acolo

| ROCKERforever14 a răspuns:

Cum la rece? ma urasre>!>