| Sweetyass a întrebat:

Hi TPU! Stiu ca suna ciudat dar cunoaste-ti vreun film de dragoste in care o eleva se indragosteste de un profesor( unul foarte frumos) si ei vor ajunge sa fie impreuna...cam asa ceva..Sunt tare curioasa.Scuza-ti categoria. Mersi.

Răspuns Câştigător
| XxcorixX a răspuns:

Pai,ce stiu eu nu e film, e serial, poate ai auzit de el ca e populartongueretty Little Liars in care niste adolescente incearca sa descopere cine a omorato pe prietena lor Alison...in fine, printre astea e una Aria care are o relatie cu proful ei de Engleza.