| asdfghjk123456789 a întrebat:

Hi TPU! xoxo Care este cea mai ieftina cale de a ajunge de la Bucuresti la Tenerife? Din Madrid este feribot pana in Tenerife? Cam care este pretul pentru 2 adulti si un tanar(

1 răspuns:
| alltenerife a răspuns:

Buna Andreea,

Pretul biletelor de avion depind foarte mult de perioada in care vrei sa mergi (sezon, extra-sezon), cat si de tipul companiei (low cost, de linie, charter).

Pentru a iesi cat mai ieftin la transport, cel mai indicat este sa iti iei biletul din timp, deoarece pentru Tenerife nu sunt oferte last minute (cu cat este mai aproape data de plecare, cu atat este mai scump pretul biletului de avion).

Pe http://www.alltenerife.ro/ vei gasi cele mai ieftine bilete de avion. Ne ocupam exclusiv de Tenerife si poti fi sigura ca te vom ajuta cu cele mai ieftine variante de zbor. Un exemplu de bilet dus-intors pentru o persoana ar fi 200 euro cu toate taxele incluse, dar dupa cum am spus, pretul variaza in functie de perioada, durata escalei, tipul de companie.

http://www.alltenerife.ro/